Çağlar Ökten ile boşanıyorlar mı? Seda Sayan açıkladı!

Seda Sayan, Nisan 2022’de kendisinden 25 yaş küçük meslektaşı Çağlar Ökten ile sürpriz şekilde nikah masasına oturmuştu. Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin’in katılmadığı düğün, günlerce magazin gündeminin en çok konuşulan olayı olmuştu.

Her fırsatta sosyal medyadan aşk dolu pozlarını paylaşan ikilden gerçek adı Aysel Gürsaçer olan Seda Sayan, evlendikten sonra isminin yanına gelen Ökten soyadını resmi işlemlerde yaşadığı sorunlar nedeniyle mahkeme kararıyla kaldırtmasıyla gündeme geldi.

BOŞANIYORLAR MI?

Ünlü ismin bu hamlesi, Sayan (61) ile Ökten’in (36) boşanacağı iddialarını da beraberinde getirdi. Sanatçı, eşiyle ayrıldıkları yönünde yapılan haberlere Star TV’de yayınlanan kendi programı Sabahın Sultanı Seda Sayan’da isyan etti. Sayan, şu ifadeleri kullandı:

Her yerde ‘Seda Sayan ile Çağlar Ökten boşandı’ haberleri var. Nereden çıkarıyorsunuz? Hepimizin ailesi var ya. Çağlar’ın halası arıyor, yazık. Bak bir sürü küfür ediyorum size içten, rahatlıyorum! Yapmayın böyle şeyler, böyle haberler yapmayın. Bizim aramızda hiçbir şey yok çok şükür. Daha biz 2.5 yıldır beraberiz, 2’nci yılımızı kutlayacağız. Daha birbirimize ‘Öte git’ demedik!

“KISKANIYORLAR”

“Ayrıca aşkımızı herkes görüyor. Bu aşktan ne istiyorlar? Kıskanıyorlar. Siz rahat olun. Bakın benim annem hasta kadın, üzülüyor. Kafası takılıyor. Bir şey var zannediyor kadıncağız. Ablam görüyor, ablam rahatsız. Çağlar’ın ailesi merak ediyor. Yapmayın ya böyle abuk subuk haberler, niye yapıyorsunuz? Öyle bir şey olsa çıkar söyleriz!”

Bu kadar zor mu? Bugüne kadar her şeyi söyledim, bunu mu saklayacağım? Allah korusun, çıkar ‘Ayrılıyoruz’ derim. Gerçi bir yandan da işime geliyor. Pis, kem gözler gitsin diyorum. Öldünüz be!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x